Keramická dílna pro širokou veřejnost

Keramická dílna v květnu a červnu 2020

Keramická dílna začne fungovat od 11.5.2020 a bude dostupná po předchozí domluvě vždy od pondělí do pátku v době od 9:00 do 15:30. Bližší informace Vám poskytne Šárka Flodrová, tel.: 773 770 474.

Vážení zájemci o návštěvu keramické dílny v centru Pětka Kopřivnice, níže se dozvíte pár informací o tom, jak Vaše návštěva bude probíhat, kdy se můžete k nám zastavit, a také kontakt na naše pracovníky.

Návštěvní doba a kontakty pro keramickou dílnu

Keramická dílna Vám bude po předchozí domluvě dostupná vždy od pondělí do pátku v době od 10:00 do 18:00.

Návštěvu keramiky si můžete domluvit individuálně a to buď osobně v našich službách (na adrese Horní 1112, nebo Francouzská 1181), nebo telefonicky, a to s pracovnicí Armády spásy Šárkou Flodrovou – vedoucí sociálních služeb Kopřivnice – 773 770 474.

relaxace v keramické dílně

Další informace pro Vás

  • Dozvíte se něco o bezpečnosti týkající se práce v keramické dílně,
  • vždy s Vámi bude při návštěvě prostorů keramiky jeden z pracovníků služby Armády spásy, který Vám v případě potřeby sdělí informace týkající se provozu,
  • důležité:  nejsme odborníci na keramiku, výrobky si budete vytvářet sami,
  • poplatky Vám budou účtovány dle velikosti Vašeho výrobku – cca. 150 Kč. Cena zahrnuje materiál (hlína + glazura) a provozní náklady pece – ta se účtuje dle Vámi zvolené varianty (nižší poplatek = vypálení najednou s více výrobky, vyšší poplatek =  pokud si budete chtít vypálit pouze Váš výrobek).
  • výtvor, který si vyrobíte, zanecháte v dílně, a to minimálně týden či delší dobu (opět závislé na velikosti výrobku) a my Vás posléze budeme informovat, abyste si ho mohli vyzvednout či dokončit (naglazovat). 

V případě dotazů můžete volat 773 770 474.

Těšíme se na Vaši návštěvu.